Microsoft Launcher dostáva zásadnú aktualizáciu so zmenami vzhľadu

Perfektný Launcher.

0
Microsoft Launcher

Microsoft síce nemá vlastný mobilný operačný systém, ale s aplikáciami pre aktuálne platformy sa mu darí. Microsoft Launcher pre Android má na konte viac ako 10 miliónov stiahnutí. 

Microsoft Launcher je vkusným a zároveň praktickým užívateľským prostredím, ktoré je teraz ešte lepšie. Nová verzia aplikácie nesie číselné označenie 5.3. Vývojári prerobili widget zobrazujúci počasie a aktuálny čas.

Po novom si môžete na domácu obrazovku umiestniť viacero widgetov s rôznymi lokalitami. Prepracovaný je tiež dok s aplikáciami a mini aplikácia pre vyhľadávanie. V nastaveniach spravodajských noviniek pribudla kategória Technológie. Teraz v nej nájdete celkovo 11 tematických okruhov.

microsoft launcher

Viac funkcií sa objavilo aj na karte Úlohy a tvorcovia premenovali komunitu beta programu na Tech Community. Zapojiť sa do nej môžete tak, že podržíte prst na domácej obrazovke, zvolíte Poskytnúť pripomienky a následne Zapojiť sa do programu beta.

TIP REDAKCIE
Microsoft Edge postavený na Chromium je tu. Vyskúšať ho môžete hneď teraz

Pamätajte, že pre využitie plného potenciálu aplikácie Microsoft Launcher musíte byť prihlásení do svojho konta Microsoft. Používatelia operačného systému Windows by s tým problém mať nemali.

Inovovaný Microsoft Launcher sťahujte z obchodu Google Play.