LG V30

LG spustí aktualizácie na Android 9 Pie pre štvoricu svojich vlajkových smartfónov

Spoločnosť LG nie je v doručovaní softvérových aktualizácií zrovna ukážkových príkladom. Dáva si načas. Modely G7 One a G7 ThinQ začali získavať Android 9 Pie koncom minulého roka a teraz prichádzajú na rad ďalšie vlajkové zariadenia. 

Spoločnosť LG nie je v doručovaní softvérových aktualizácií zrovna ukážkovým príkladom. Dáva si načas. Modely G7 One a G7 ThinQ začali získavať Android 9 Pie koncom minulého roka a teraz prichádzajú na rad ďalšie vlajkové zariadenia. 

LG na svojej oficiálnej kórejskej stránke informuje, že do konca júna spustí aktualizácie na Android 9 Pie pre plejádu modelov V30, V30S ThinQ, V35 ThinQ a V40 ThinQ. Informácia patrí juhokórejskému trhu, preto sa v našich končinách môže a zrejme aj objaví až neskôr po tomto období.

LG V30
LG V30

V júni už bude pritom známy Android Q v beta verzii určenej pre niekoľko podporovaných zariadení. Kompatibilita sa tento rok bude zo začiatku týkať väčšieho počtu zariadení.

LG predstavilo nový vlajkový smartfón naposledy vo februári tohto roka. LG G8 ThinQ je vybavený OS Android 9 Pie už od výroby. Zaujal napríklad netradičným spôsobom autentifikácie, ktorý nerozpoznáva tvár ani odtlačky, ale rovno celú dlaň užívateľa.

Podrobnosti nájdete v článku z oficiálneho predstavenia.

Total
16
Zdieľaní