Bang Olufsen

Bang & Olufsen má nový luxusný OLED TV s krídlami. Ukrývajú reproduktory

Výrobca prémiovej domácej elektroniky menom Bang & Olufsen má v portfóliu nový inteligentný televízor, ktorý rovnako ako ostatné produkty výrobcu očaruje jedinečným dizajnom.

Výrobca prémiovej domácej elektroniky menom Bang & Olufsen má v portfóliu nový inteligentný televízor, ktorý rovnako ako ostatné produkty výrobcu, očaruje jedinečným dizajnom.

Nový televízor pomenovaný ako Beovision Harmony výrobca predviedol v talianskom Miláne, informuje engadget.com. Zobrazovacie gro televízora tvorí 77-palcový OLED high-end panel výrobcu LG. O jeho kvalite tak pochybovať netreba.

Foto: Bang & Olufsen

Pozornosť si ale pýta iná súčasť televízora. Dizajnéri ukryli inak bežný čierny panel za dva automaticky odnímateľné segmenty vyhotovené z dubového dreva (alebo tkaniny) a hliníku, v ktorých sú umiestnené reproduktory.

Foto Bang & Olufsen

Po zapnutí televízora sa reproduktory odklopia a obrazovka sa majestátne mierne vysunie. Viceprezident značky pre engadget.com uviedol, že sa dizajnéri spoločnosti pri konštrukcii inšpirovali krídlami motýľa. Podobnú symboliku zvolil aj Samsung, no týkala sa skladacieho smartfónu Galaxy Fold.

tv
Foto: Bang & Olufsen

Vzhľadom na renomé značky je jasné, že tento televízor, ktorý skôr evokuje kus moderného nábytku, poputuje do obývačiek solventnejších zákazníkov. Predávať sa bude od októbra tohto roka za 18 500 EUR.

TIP REDAKCIE
Samsung reorganizuje, mobily a spotrebnú elektroniku zlúči pod jednu strechu

Novinku si môžete pozrieť TU, na oficiálnej stránke výrobcu.

Total
14
Zdieľaní
Total
14
Zdieľať