FOTO: Specna-Arms (via Pixabay)

Keď už človek nevie, čo s peniazmi, napadnú mu rôzne šialenosti. Skutočný Battle Royale zápas, ktorý bude organizovať jeden nemenovaný milionár, toto tvrdenie len potvrdzuje.

„Živého“ Battle Royale zápasu sa zúčastní 100 hráčov, z ktorých každý bude vybavený airsoftovou zbraňou a brnením.

Čo sa týka miesta a času konania, súboj sa odohrá na súkromnom ostrove počas zimy, kde budú proti sebe hráči počas celých troch dní bojovať o naozaj slušnú odmenu – 116 tisíc eur.

Niečo pre „nie až tak náruživých“ fanúšikov

Tí, ktorí sa netúžia zapojiť do hlavného bodu programu, sa môžu stať členmi realizačného tímu, čo im môže vyniesť až 1 700 eur denne. A keďže celé podujatie trvá 6 týždňov, hovoríme o dokopy 51 tisícovom zárobku (po odrátaní víkendov).

TIP REDAKCIE
Apple rozposlal pozvánky na podujatie, kde nám asi predstaví vlastný Netflix

Ostrov špeciálne pre zápas

Vráťme sa ale k ostrovu, kde sa bude celá akcia konať. Ten sa rozhodol milionár odkúpiť od internetového obchodu HushHush, čo je v podstate jeden z najdrahších internetových obchodov.

TIP REDAKCIE
NASA vypísala medzinárodnú súťaž: Navrhnite kompaktnú vesmírnu toaletu!

Zábavné, no zároveň bezpečné

Organizátor uisťuje záujemcov, že všetko, čo sa na ostrove odohrá, bude „zábavné, no zároveň aj bezpečné“, keďže na každé jedno podujatie budú dozerať aj vždy prítomní zdravotníci.

Pokiaľ sa plánujete zapojiť, no váhate, koľko by vás to vyšlo, nemáte sa naozaj čoho obávať. Každý jeden súťažiaci má totiž plne hradené ubytovanie a aj stravu.