Že by Huawei P30 Pro? Pozri si úchvatné video natočené „neznámym“ telefónom!

Ouh.

0
huawei
Parker Walbeck/YouTube

Parker Walbeck je známym tvorcom video obsahu, ktorého na platforme YouTube sleduje takmer 600 000 užívateľov. Medzi jeho tvorbou figuruje niekoľko vysoko kvalitných krátkych filmov a videí s rôznou tematikou. 

Odporúčame napríklad jeho úžasné 4K video, ktoré zachytáva krásky Thajska, alebo podobne ladenú snímku z Japonska natočenú prémiovou technikou značky RED. Parker tiež pôsobí v programoch pre vzdelávanie v oblasti kinematografie.

Natočené neznámym zariadením

Parker Walbeck pred pár dňami publikoval nové video, ktoré je trochu iné ako ostatné. Nezverejnil totižto, akým zariadením bolo natočené. Uviedol len, že išlo o ešte nepredstavený smartfón, ktorého video schopnosti mal možnosť vyskúšať ako úplne prvý. Dodal, že sú „úžasné“.

Samozrejme, môžeme len špekulovať, akým smartfónom bolo toto nové video zaznamenané. Vzhľadom na to, že má byť o pár dní predstavený rad Huawei P30, sa dá uvažovať nad tým, ho má na svedomí práve toto zariadenie.

huawei
Očakávaná podoba najlepšie vybaveného modelu Huawei P30 Pro, ktorú zverejnil taliansky hdblog.it.

Výnimočnú obrazovú kvalitu mu predpovedajú mnohé špekulácie. Snáď povesti nepredbehli skutočnosť a P30 nebude sklamaním. V každom prípade sa všetko dozvieme o pár dní v Paríži.

Zatiaľ si vychutnajte uvedené video dostupné aj v 4K kvalite.