Batéria aj bezdrôtová nabíjačka: Xiaomi Solove za 24 € neodoláš

Qi a krásny dizajn.

0
Externá batéria Xiaomi s Qi
Externá batéria Xiaomi s Qi

Máš smartfón s podporou pre štandard Qi? Tak si potom túto malú krabičku určite zamiluješ. Ide totiž o externú batériu s funkciou bezdrôtového nabíjania. Dostala 10 000 mAh kapacitu, je od Xiaomi a vyzerá naozaj fantasticky.

Netradičná externá batéria Xiaomi Solove dokáže nabíjať v jednu chvíľu až tri elektronické zariadenia. Jedno bezdrôtovo a dve pripojené káblom. K tomu poslúžia dva prítomné USB porty na boku konštrukcie.

  • vstup: 5 V / 2 A
  • výstup: 5 V / 2,1 A

Univerzálny štandard Qi dnes podporuje množstvo high-end smartfónov, vrátane čoraz väčšej kôpky príslušenstva, ako sú napríklad len nedávno predstavené bezdrôtové štuple AirPods od Apple či Galaxy Buds od Samsungu. Bezdrôtová nabíjačka nie je teda určená iba pre jeden model alebo jednu značku, ale pre široké spektrum spotrebnej elektroniky.

  • rozmer: 80 x 90 x 26 mm
  • váha: 234 gramov

Externú batériu Solove od Xiaomi nájdeš v tejto eBay ponuke, kde ťa chráni garancia vrátenia peňazí. Dovoz na Slovensko neplatíš, takže jediné, za čo minieš peniaze, je samotný produkt. Ten ťa bude stáť iba 23,99 eur. Na výber sú navyše až dve farebné prevedenia – šedé aj čierne.