maxresdefault 4

Halo: The Master Chief collection pre PC môže byť predstavená už budúci týždeň

Microsoft sa nedávno podelil o “zaujímavé novinky” týkajúce sa Halo: Master Chief Collection a šou Inside Xbox, ktorá sa koná pravidelne každý mesiac.

Microsoft sa nedávno podelil o “zaujímavé novinky” týkajúce sa herného titulu Halo: Master Chief Collection a šou Inside Xbox, ktorá sa koná pravidelne každý mesiac.

Mnohých však zaujala teória, že táto špeciálna edícia hry by mohla eventuálne doraziť aj na PC. Teória vznikla na základe videa, v ktorom expert na konzoly Xbox, Brad Sams, tvrdil, že hra je už v procese vývoja a jej predstavenia sa môžeme dočkať už na evente E3 2019.

Prečo nie na Inside Xbox?

Prečo by však mala byť táto kolekcia predstavená až v lete a nie už budúci týždeň? Je totiž dôležité si uvedomiť, že udalosť Inside Xbox poväčšine nebýva príliš bohatá na predstavenia veľkých noviniek. Avšak bola by škoda, keby sa celá diskusia točila len okolo zmien a opráv týkajúcich sa Master Chief Collection pre Xbox One.

Aby sme si to teda zosumarizovali, je takmer isté, že špeciálna edícia hry dorazí, skôr či neskôr, aj na PC, keďže Microsoft by z tohto kroku len vyťažil.

Viac informácií sa dozvieme už o pár dní, presnejšie budúci týždeň v utorok.

Total
0
Zdieľaní