Grand Mountain Adventure

Grand Mountain Adventure: Preháňajte sa po zasnežených zjazdovkách v novej hre

Švédske vývojárske štúdio Toppluva AB čoskoro uvoľní svoju prvú hru pre operačný systém Android, ktorá sa nazýva Grand Mountain Adventure.

Švédske vývojárske štúdio Toppluva AB čoskoro uvoľní svoju prvú hru pre operačný systém Android, ktorá sa nazýva Grand Mountain Adventure. Hra bude mať premiéru 27. marca, no stiahnuť si ju môžete už teraz. 

Grand Mountain Adventure sa už nachádza v obchode Google Play v stave nevydanej verzie, ktorá zatiaľ nemusí fungovať úplne ideálne. Chýba tiež charakteristika a opis hry, ktorý v obchode Play pribudne s oficiálnym zverejnením.

Zábavných hier z prostredia zimných športov nie je veľa. Táto sa zamerala na zjazdové lyžovanie, ktoré absolvujete v rôznych prostrediach a pohoriach. Perfektná je hlavne fyzika a ovládanie.

Grand Mountain Adventure

Zjazd, otočky brzdenie či napr. skoky riadite jednoduchými gestami. V jazde vás budú vyrušovať voľne žijúce zvieratá, rôzne prekážky, ostatní lyžiari ale aj hrozivá lavína. Za svoje výkony dostanete ohodnotenie, ktoré môžete porovnávať v online rebríčku.

Hra je inak jednoduchá. Obsahuje iba pár nastavení, no nie príliš vydarený hudobný sprievod. Pochvalu si ale zaslúži fyzikálne spracovanie prostredia, ovládanie a dynamická kamera.

Titul Grand Mountain Adventure bude dostupný bezplatne s obsiahnutými mikro transakciami. Nižšie si môžete pozrieť nedávno publikovaný trailer.

Nevydanú verziu hry nájdete na tejto adrese.

Total
2
Zdieľaní