gmail

Do Gmailu pre Android dorazila zaujímavá funkcia. Všimol si si aká?

Pokiaľ ste vlastníkom smartfónu Pixel 3 alebo G Suite používateľ, už ste asi postrehli, že do Gmail aplikácie pre Android dorazila funkcia Smart Compose.

Pokiaľ ste vlastníkom smartfónu Pixel 3 alebo G Suite používateľ, už ste asi postrehli, že do Gmail aplikácie pre Android dorazila funkcia Smart Compose, ktorá využíva strojové učenie na to, aby vám pri písaní emailov ponúkala relevantné textové návrhy. Po novom je však táto novinka dostupná už pre všetkých vlastníkov Android zariadení.

Ako sme už avizovali v úvode, funkcia bola spočiatku dostupná len pre G Suite účty, smartfóny značky Pixel 3 a desktopy. Funkcia sa však zrejme stretla so želaným úspechom, a tak sa ju gigant rozhodol sprístupniť pre všetkých.

To znamená, že po novom môžete využiť vlastnú personálnu AI k tomu, aby ste aj mimo svojho PC dokázali čo najrýchlejšie napísať potrebný email.

[irp]

Smart Compose vám ponúkne textové návrhy na základe vášho štýlu písania emailov a najčastejšie používaných fráz, čiže túto funkciu môžeme v podstate označiť za niečo ako “emailový autocorrect”.

Total
29
Zdieľaní