Stropné svetlo od Xiaomi

Toto svetlo od Xiaomi nemá chybu: Stojí iba 85 € a je na EÚ sklade!

Chceš premeniť svoju domácnosť na inteligentnú? Vo výbave by ti potom nemalo chýbať ani stropné svetlo, aké ponúka spoločnosť Xiaomi a Yeelight.

Chceš premeniť svoju domácnosť na inteligentnú? Vo výbave by ti potom nemalo chýbať ani stropné svetlo, aké ponúka spoločnosť Xiaomi a jej hardvérový partner Yeelight. Dá sa ovládať cez smartfón alebo pribalené diaľkové ovládanie a keď ho zapneš, v tom momente doslova rozžiariš celú izbu.

Zdroj svetla vyniká vysokým indexom renderovania farieb (CRI – Ra95), čo pre používateľa znamená, že sfarbenie objektov v miestnosti nebude tentokrát skreslené, ale veľmi blízke realite.

Rovnako stojí za zmienku príležitosť manuálne upravovať teplotu farieb (od 2700K do 6000K) či maximálna svietivosť o veľkosti 2 200 lúmenov. K dispozícii je ale aj nočný režim, ktorý po aktivácii nastaví iba 1,5 lúmena, aby sa príjemne zaspávalo.

Za ďalšiu nemalú výhodu tohto parádneho stropného svetla z dielne Xiaomi a Yeelight možno označiť rýchlu inštaláciu. E-shop GearBest spomína iba pár minút, pričom nezabudol spomenúť ani certifikáciu podľa štandardu IP50. Vďaka nej by nemala konštrukcia pustiť do svojich útrob žiadny hmyz a ani nič podobné.

TIP REDAKCIE
Definitívne zbohom: Apple po vyše dvoch dekádach končí s legendárnym iPodom
  • rozmery: 45 x 7,8 cm
  • odporúčané rozmery izby: 15 až 20 m²

Spomínané diaľkové ovládanie nájdeš v základnom balení. Namiesto neho sa však dá použiť i smartfón, kam treba iba nainštalovať aplikáciu a potom aktivovať Bluetooth konektivitu. Cez ňu totiž prebieha bezdrôtová komunikácia.

Parádne stropné svetlo od Xiaomi a Yeelight nájdeš v dočasne zľavnenej ponuke e-shopu GearBest, kde si ho vieš momentálne zaobstarať za necelých 85 eur. Dodanie v tomto prípade trvá iba od 3 do 5 pracovných dní, pretože tovar posielajú priamo z európskeho skladu. Cestovné na Slovensko stojí 4,60 eur, takže dokopy zaplatíš necelých 90.