Elektrická zubná kefka

Najlepšia investícia? Sonická kefka od Xiaomi momentálne nestojí ani 60 €!

Špičková konštrukcia, minimalistický dizajn, výkonný motorček, dlhá výdrž a aj kvalitná štetina. To je kefka Oclean One.

Špičková konštrukcia, minimalistický dizajn, výkonný motorček, dlhá výdrž a aj kvalitná štetina od renomovaného amerického výrobcu. Reč tu je o modernej zubnej kefke na elektrickú energiu, ktorú si teraz môžeš zaobstarať s dočasne zníženou cenovkou. Tovar navyše posielajú z európskeho skladu.

Preto sa netreba obávať žiadnych dodatočných poplatkov. Kefka Oclean One v týchto dňoch stojí 58,41 eur, pričom dovoz na Slovensko vychádza 4,60 eur. Celý proces by však nemal trvať dlhšie ako 5 pracovných dní.

Elektrickú zubnú kefku Oclean One tvorí minimalisticky prevedené a zároveň i poctivo utesnené telo (certifikácia podľa štandardnu IPX7) vrátane schopných útrob. Okrem vysoko-efektívneho motorčeka alebo batérie s výdržou až 60 dní v pohotovostnom režime môžeš počítať aj so zabudovanými senzormi či Bluetooth technológiou. Vďaka tomu vie identifikovať uhol, tlak, gestá rúk a okrem iného dokáže bezdrôtovo komunikovať so smartfónom.

TIP REDAKCIE
Smartfóny budú už čoskoro ešte výkonnejšie a úspornejšie. Snapdragon 8 Gen 1+ ponúkne zlepšenie v desiatkach %!

https://www.youtube.com/watch?v=bb4TvJQmSvU

  • kapacita batérie: 2 600 mAh
  • výdrž batérie: 60 dní v pohotovostnom režime
  • doba nabíjania batérie: 3,5 hodiny

Používatelia majú k dispozícii až 12 druhov programov, ktoré sa dajú skombinovať do 3 komplexných režimov. Jeden je zameraný na čistenie, druhý na bielenie a tretí zase na masáž ďasien.

Kefku Oclean One nájdeš v ponuke e-shop GearBest, kde ju ponúkajú v rámci dočasne trvajúcej zľavy.