samsung galaxy S10

Samsung Galaxy S10 bude predstavený dnes večer. TU nájdeš živý prenos!

Samsung Galaxy S10 bude predstavený dnes večer v Kalifornii v meste San Francisco. Výročný vlajkový model bude dostupný v troch rôznych prevedeniach.

Samsung Galaxy S10 bude predstavený dnes večer v Kalifornii v meste San Francisco. Výročný vlajkový model bude dostupný v troch rôznych prevedeniach a spoločnosť by im mali robiť aj nové hodinky či napríklad bezdrôtové slúchadlá. 

Samsung Galaxy S10 je verejnosti pomerne známy. Rôzne zdroje na základe neoficiálnych, no spoľahlivých správ identifikovali dizajn, technické parametre, jedinečné funkcie a dokonca aj približné ceny. Čo všetko o očakávanom zariadení vieme, nájdete TU.

Samsung Galaxy S10
Model Galaxy S10 a Galaxy S10+ (winfuture.de)

Napriek tomu ale nebolo prezradené všetko a aj to, čo vieme, musia nadobro potvrdiť predstavitelia spoločnosti. Udeje sa tak dnes večer o 20:00, čo môžete vidieť naživo. Samsung si ani tento rok neodpustil priamy živý prenos, ktorý si pustíte na tejto adrese, alebo pokojne nižšie tu v článku.

Galaxy S10
Model Galaxy S10 a Galaxy S10+ (winfuture.de)

Oficiálneho podujatia sa zúčastníme aj my a z miesta konania sa budeme snažiť sprostredkovať všetky informácie, ako aj atmosféru. Nejaký ten záber sa určite objaví na našom Instagrame.

TIP REDAKCIE
Sony Xperia 1 IV 5G predstavená: Pre tých, ktorí milujú fotografiu!

https://www.youtube.com/watch?v=ISjiJQGJ72o