Nové video o Metro Exodus: Takto vyzerá drsný život v post-apokalyptickom svete

Ako asi vyzerá život v post-apokalyptickom svete, v ktorom existuje pre človeka jediná možnosť – prežiť? Odpoveď nájdeš vo videu v článku.

Deep Silver a 4A Games, ktorých očakávaný titul Metro Exodus vychádza už o pár týždňov, vydali nové video, ktoré nám v 6 minútach ukazuje ako asi vyzerá život v post-apokalyptickom svete, v ktorom existuje pre človeka jediná možnosť – prežiť.

O Metro Exodus už síce niekoľko videí existuje, no doposiaľ žiadne nebolo spracované tak, aby sumarizovalo to najdôležitejšie, čo nás v post-apokalyptickom skvoste čaká.

Otvorený svet plný príbehov

Metro Exodus bude narozdiel od jeho predchodcov, konkrétne Metro 2033 a Last Light, otvorenejšie, no stále bude hlavným bodom sústredenia príbeh, ktorý má byť naozaj premakaný.

“Každá oblasť má svoj vlastný príbeh. V hre nájdeš všetko od zabudnutého nukleárneho bunkru až po starodávny kostol, ktorého temná minulosť z neho spravila naozaj hrôzostrašný objekt,” hovorí rozprávač.

Aj teda z vyššie uvedeného citátu je jasné, že preskúmavanie bude v Metro Exodus kľúčové. O ďalších informáciach týkajúcich sa hry ťa budeme s istotou informovať.

TIP REDAKCIE
Creality CR-10: Lepšiu 3D tlačiareň za túto cenu nezoženiete!