Tech festival IXPO

Máš startup a chceš preraziť? Tech festival IXPO ti dá príležitosť

Nadchádzajúci festival IXPO, ktorý sa uskutoční v Bratislave, nebude iba o moderných technológiách, gamingu či charizmatických spíkroch.

Nadchádzajúci festival IXPO, ktorý sa uskutoční v Bratislave, nebude iba o moderných technológiách, gamingu či charizmatických spíkroch. Svoj priestor dostanú aj začínajúce spoločnosti. Pôjde o víťaza takzvanej inovačnej súťaže, kam sa môže zapojiť každý, kto spĺňa podmienky.

Výherca súťaže získa finančnú aj konzultačnú podporu od spoločnosti Centire, aby mohol napredovať. Okrem toho mu však i umožnia prezentovať jeho nápad počas technologického festivalu po boku renomovaných spoločností. Stačí iba zaujať originálnosťou.

„IXPO predstavuje jedinečnú príležitosť predstaviť sa potenciálnym klientom, partnerom, médiám a tisíckam návštevníkov. Radi by sme túto možnosť sprostredkovali aj menším, zato inšpiratívnym firmám, a to prostredníctvom inovačnej súťaže. Víťazovi umožníme prezentovať sa na tomto podujatí a finančne ho podporíme“ prezradil Ľubomír Billý zo spoločnosti Centire, ktorá organizuje inovačnú súťaž v spolupráci s festivalom IXPO.

Ten, kto má záujem, môže navštíviť oficiálny web s rozpisom podmienok a ďalšími dôležitými informáciami. Nájde tam totiž aj finálny termín či návod, ako postupovať ďalej.

Tech festival IXPO
Tech festival IXPO

Technologický a inovačný festival IXPO otvára svoje brány koncom apríla, a to v našom hlavnom meste. Na Tyršovom nábreží v Bratislave vyrastie obrovské šapitó s rozlohou až 6 400 metrov štvorcových, kde postavia 6 pódií vrátane špeciálneho pavilónu pre gamerov, aby si návštevníci mohli vychutnať najnovšie tituly z herného priemyslu.

Viac detailov na www.ixpo.sk.

Total
5
Zdieľaní