Do Red Dead Online prichádza aktualizácia. Toto všetko prinesie

Už od novembra sa niektorí hráči sťažujú na určité veci, ktoré im nesadli v online verzii hry Red Dead Redemption 2, teda Red Dead Online. Herná ekonomika a nedostatok mísií sú vraj len malinká časť z toho, čo hráčom vadí.

Už od novembra sa niektorí hráči sťažujú na určité veci, ktoré im nesadli v online verzii hry Red Dead Redemption 2, teda Red Dead Online. Nedostatok misií a drobné chyby sú vraj len malá časť z toho, čo hráčom vadí.

A práve preto sa spoločnosť Rockstar Games rozhodla priniesť do svojej hry aktualizáciu, ktorá by mala všetky problémy vyriešiť. Prísť by mala už 26. februára.

Viditeľnosť hráča

Prvým bodom na zozname je úprava kamery. Po novom totiž bude tvoja pozícia na mape viditeľná len pre tých, ktorí sa od teba nachádzajú maximálne 150 metrov. Z väčšej diaľky budeš viditeľný len v prípade, pokiaľ by si vystrelil zo zbrane.

Vyplatí sa agresivita?

Do hry však pribudne aj nový zaujímavý systém. Jeho princípom bude zvýrazňovanie “agresívnych” hráčov. To znamená, že čím nepriateľskejší si, tým viditeľnejší budeš pre ostatných hráčov, a to vo forme tmavnúcej bodky na mape. Pokiaľ ťa však omrzí byť “tým zlým”, tak sa jednoducho stačí začať správať ako treba a tmavnúca bodka časom zmizne.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Dajte si obrovský POZOR. Toto číslo vám cez SMSky potichu ukradne peniaze!

WANTED: Dead or alive

Avšak, ak by ťa byť zlým predsa len dlhý čas neomrzelo, budeš si na seba musieť dávať obrovský pozor. Pokiaľ totiž hráč dlhodobo porušuje pravidlá (vykráda, zabíja, atď.), bude na jeho hlavu vypísaná odmena, po ktorej, keď bude odmena dostatočne vysoká, pôjdu nielen hráči, ale aj NPC.

In-game výzvy

Posledným bodom na zozname sú, samozrejme, opravy niektorých menších chýb a vylepšenie vybavenia, no okrem toho do RDO pribudnú aj každodenné in-game výzvy, za ktoré môžeš získať extra XP a zlaté nuggety. Rockstar potvrdil, že tieto výzvy sa “budú s postupom času rozširovať a celkovo vyvíjať”.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať