Čerstvý render Galaxy F

ANKETA: Dali by ste za skladací smartfón cez 2 000 €?

Mobilný priemysel nám už čoskoro naservíruje prvú porciu mobilných telefónov s takzvanými skladacími konštrukciami.

Mobilný priemysel nám už čoskoro naservíruje prvú porciu mobilných telefónov s takzvanými skladacími konštrukciami. Medzi tohtoročnými novinkami nebudú chýbať ako lacné, tak ani prémiové kúsky. Niektoré však budú až tak prémiové, že si podaktorí výrobcovia vypýtajú astronomicky vysoké sumy.

Jedným z takých modelov ma byť dostupných informácií aj avizovaný Galaxy F z dielne spoločnosti Samsung. Keďže ho vybavia tým najlepším hardvérom na trhu, a to vrátane pokročilého Infinity Flex displeja, potenciálni záujemcovia by si mali bez akejkoľvek štipky srandy pripraviť od 1 600 až do 2 200 eur.

Samozrejme, k dispozícii budú aj dostupnejšie alternatívy. Napríklad také čínske jabĺčko prinesie svoje vlastné riešenie za podstatne nižšiu sumu. I napriek tomu však vynikne. A to tým, že ponúkne konštrukciu, ktorú zložíme nie na jednom, ale až na dvoch rôznych miestach. Len nedávno nám to potvrdil jeden zo zakladateľov spoločnosti Xiaomi priamo na autentickom videu.

TIP REDAKCIE
Na Slovensko prichádza nový hráč: Značka TECNO zamieša kartami v strednej triede

Nás by preto teraz zaujímalo, či by ste boli ochotní priplatiť si, alebo sa uspokojíte aj s lacnejšími skladacími modelmi. Svoj názor môžete vyjadriť v ankete nižšie.

Zaplatili by ste za skladací smartfón cez 2 000 €?

Loading ... Loading ...