Skladací smartfón od Xiaomi

VIDEO Xiaomi potvrdzuje: Náš skladací smartfón ohnete až na dvoch miestach!

Jeden zo spoluzakladateľov čínskeho jabĺčka potvrdil, že inžinieri zo Xiaomi pracujú na novom smartfóne so skladacou konštrukciou.

Jeden zo spoluzakladateľov čínskeho jabĺčka potvrdil, že inžinieri zo Xiaomi pracujú na novom smartfóne so skladacou konštrukciou. Nepôjde však o klasiku akú nám ukázali konkurenti z mobilného priemyslu, ale niečo, čo sme zatiaľ ešte nemali príležitosť vidieť.

Prečo? Pretože avizovanú novinku nebudeme ohýbať iba na jednom, ale rovno na dvoch miestach. Výrobcovi sa tak podarilo vytvoriť zariadenie, ktoré vie poslúžiť ako kompaktný telefón a zároveň aj ako rozmernejší tablet. Jeho aktuálna fyzická forma teda závisí iba od toho, aké sú aktuálne potreby používateľa.

Za potvrdením vývoja skladacieho modelu stojí sám Lil Bin, pretože zverejnil video, kde nám predvádza jeden z posledných prototypov. Stalo sa tak na čínskej sociálnej sieti Weibo, píše Engadget.

 

Vďaka tomuto kroku vieme už dnes, čo asi tak môžeme od netradičného Xiaomi smartfónu očakávať. Viac ako 90 percent z hardvérovej výbavy či dizajnu zostane bez jedinej dobre badateľnej zmeny.

TIP REDAKCIE
OnePlus 10 Pro: Špecifikácia odhaľuje 120 Hz displej, 5000 mAh batériu a viac

S produkciou chcú ale začať až po tom ako im fanúšikovia odobria ich nápad. Rovnako ich žiadajú aj o to, aby skladacej novinke vybrali finálny názov. Vraj sa rozhodujú medzi Mi Dual Flex a Mi MIX Flex.

Páči sa ti skladací smartfón od Xiaomi?

Loading ... Loading ...

Aký názov by si mu dal?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať