Alfawise

Štýlové smartwatch v ZĽAVE: Nestoja ani 18 € + dovoz zdarma!

Lacné inteligentné hodinky nemusia byť zakaždým iba zlé. Skvelým príkladom je aj tento kúsok, za ktorý momentálne nedáte ani 18 €.

Lacné inteligentné hodinky nemusia byť zakaždým iba zlé. Skvelým príkladom je aj tento kúsok, za ktorý momentálne nedáte ani 18 €. Smartwatch Alfawise H19 i napriek tak nízkej cene ponúkajú schopnú hardvérovú výbavu vrátane zvýšenej odolnosti či schopnosti merať tep.

Treba sa však poponáhľať, pretože ide o časom aj počtom kusov limitovanú ponuku v e-shope GearBest. Tovar posielajú z čínskeho skladu, pričom za dovoz neplatíte ani cent navyše. Teda iba vtedy, ak je reč o základnej službe. V takom prípade trvá dodanie od 15 do 30 pracovných dní, čo možno prostredníctvom príplatku trošku urýchliť.

Výbava hodiniek Alfawise H19 zahŕňa 1,3-palcový TFT displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov, NFC čip, viacero športových funkcií pre meranie či vyhodnocovanie pohybovej aktivity, 180 mAh batériu a aj certifikáciu podľa medzinárodného štandardu IP67. To pre používateľa znamená, že nemusí mať obavy ani z používania v bazéne. Plne nabitý akumulátor vraj vydrží poháňať prítomnú elektroniku od 10 do 30 dní. Všetko záleží iba od toho, aké sú naše nároky.

Alfawise
Alfawise H19

Konštrukciu pozostáva z nehrdzavejúcej ocele a náramok zase z plastu. Kompatibilné smartfóny poháňa buď operačný systém Android alebo iOS. V prvom prípade je vyžadovaná verzia 4.4+ a v druhom pre zmenu 9.0+.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať