Skladacia klávesnica

Prenosná aj pekná: Táto šikovná klávesnica ti nesmie na cestách chýbať

Ak bývaš často na cestách a nevlastníš menší laptop, s touto veľmi šikovnou QWERTY klávesnicou si potom budeš nepochybne rozumieť.

Ak bývaš často na cestách a nevlastníš menší notebook, s touto veľmi šikovnou QWERTY klávesnicou si potom budeš nepochybne rozumieť. Ponúka Bluetooth konektivitu aj vlastný touchpad a ak ju práve nepoužívaš, môžeš ju poskladať do kompaktnejšieho tvaru, aby sa ti ľahšie prenášala.

Konštrukciu tvoria dokopy až dva zhyby vrátane 64 tlačidiel, pričom pozostáva z precízne vyrobeného plastu. V útrobách skrýva ale ešte aj 140 mAh batériu, no čo sa týka jej výdrže, tak tú predajca už nespomína.

Ako už bolo spomínané, konektivitu tu zabezpečuje technológia Bluetooth, takže je reč o bezdrôtovom príslušenstve pre počítače, tablety alebo smartfóny.

Skladaciu klávesnicu nájdeš v ponuke e-shope Cafago, kde vás pri použití akciového kupónu nevyjde ani 22 eur. Po dokončení nákupu stačí iba do príslušného políčka vložiť SK3353 a od tej chvíle si uplatníš celkom slušnú zľavu. Dovoz z čínskeho skladu by mal trvať od 10 do 15 pracovných dní. Náklady sú však hradené obchodom.

Total
15
Zdieľaní
Total
15
Zdieľať