oddmar

Do obchodu Google Play dorazila vynikajúca plošinovka Oddmar

Pokiaľ nepatríte k hardcore hráčom mobilných hier a vyhľadávate skôr oddychové tituly, ktoré sú jednoduché na ovládanie, máme jeden skutočne podarený tip.

Ak nepatríte k hardcore hráčom mobilných hier a vyhľadávate skôr oddychové tituly, ktoré sú jednoduché na ovládanie, no zároveň zábavné a záživné, máme jeden skutočne podarený tip.

Asi pred týždňom dorazila do obchodu Google Play vynikajúca plošinovka Oddmar. Počas krátkej dostupnosti pre platformu Android stihla stihla od užívateľov nazbierať hodnotenia, ktoré sú vysoko pozitívne.

Hra Oddmar získala v minulom roku prestížne ocenenie Apple Design Award, ktoré len potvrdzuje výnimočné grafické spracovanie pretkané extra hladkými a štýlovými animáciami.

V hre Oddmar sa presuniete do obdobia Vikingov. Spolu s hlavným hrdinom, po ktorom je hra pomenovaná, budete počas cesty magickým lesom prekonávať rôzne nástrahy a úlohy.

oddmar

Príbeh hry síce nie je nejak výnimočný, keďže dôraz je kladený práve na audiovizuálne spracovanie, akčný priebeh a na množstvo dynamických prvkov v hernom prostredí. Pre pohodlné ovládanie vám v podstate stačia dva prsty – jeden pre pohyb a druhý pre skoky.

TIP REDAKCIE
Xiaomi 12 bude predstavený v decembri: Pozrite si prehľad základných špecifikácií!

Úvodné pasáže hry absolvujete bezplatne. Ak ale budete chcieť pokračovať do ďalších úrovní, budete musieť do hry investovať približne 5 €. Mimochodom, tvorcovia hry už majú na konte jedno mimoriadne úspešné dielo. Podieľali sa na vývoji hry Leo’s Fortune.

Hru Oddmar pre iOS sťahujte TU a pre zariadenia s OS Android TU.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať