klavesnica

Menšia, rýchlejšia a presnejšia: Klávesnica SwiftKey dostáva veľkú aktualizáciu

Ak ste sa zatiaľ nerozhodli využívať niektorú z klávesníc tretích strán, teraz máte dobrú príležitosť. Klávesnica SwiftKey dostáva veľkú aktualizáciu. 

Ak ste sa zatiaľ nerozhodli využívať niektorú z klávesníc tretích strán, teraz máte dobrú príležitosť. Jedna z najpopulárnejších alternatívnych klávesníc, SwiftKey, dostáva veľkú aktualizáciu. 

SwiftKey je klávesnicou s bohatou ponukou nastavení. Klávesnica sa prispôsobí vášmu spôsobu písania, ponúka kvalitnú predikciu, automatické opravy, skratky či zadávanie textu intuitívnym gestami.

Vybrať si môžete grafický motív, v prípade OLED obrazoviek napr. ideálne prevedenie v čiernej farbe, upraviť si veľkosť samotnej klávesnice, rozloženie prvkov a množstvo ďalších parametrov.

Výkonná aj na starších zariadeniach

Vývojári klávesnice sa ale pri poslednej aktualizácii primárne nezamerali na rozšírenie funkcionality. Výraznejšie vylepšili chod celej aplikácie, vďaka čomu sa môže stať atraktívnou aj pre vlastníkov starších, a teda menej výkonných smartfónov.

swiftkey
Klávesnica SwiftKey

Oneskorenie klávesnice sa podarilo zredukovať až o 50 percent. Klávesnica pritom patrí k tým nástrojom, pri ktorých je akékoľvek oneskorenie absolútne nežiadúce. Zadávanie textu musí prebiehať bez zaváhaní a čo možno najrýchlejšie.

TIP REDAKCIE
Obrovský pokrok: Americkí chirurgovia úspešne transplantovali prasaciu obličku do ľudského tela!

Klávesnica sa v porovnaní s podobne známymi konkurenčnými nástrojmi otvára podľa tvorcov o 20 percent rýchlejšie. Napriek širokej funkcionalite si aplikácia zachováva kompaktnú veľkosť. V internej pamäti zariadenia tak nezaberá zbytočne veľa priestoru, čo je opäť zaujímavé pre vlastníkov skôr vyrobených zariadení so skromnejšou kapacitou internej pamäte.

Popri výkonnostných vylepšeniach pribudli v aplikácii nové nálepky a nové funkcie pre vyhľadávanie a zdieľanie. Klávesnicu SwiftKey nájdete v obchode Google Play (TU) a v Apple App Store (TU).

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať