IKEA sa nezdá: Do predaja zaradili certifikované káble Lightning. Cena je fantastická!

IKEA je spoločnosť, ktorá sa snaží diverzifikovať portfólio ponúkaných produktov. Pre zákazníkov to znamená viac šikovných produktov.

IKEA je spoločnosť, ktorá sa snaží diverzifikovať portfólio ponúkaných produktov. Pre zákazníkov to znamená viac rôznych produktov, ktoré majú pomôcť ušetriť ťažko zarobené peniažky. Pekným príkladom sú aj nové káble s USB C, micro-USB a po novom aj Lightning konektormi.

Presne tak, v ponuke IKEA po novom nájdete aj káble Lillhult, ktoré využívajú iPhony a iPady, s certifikáciou MFi a veľmi príjemnou cenovkou. Zaujímavú novinku si všimol server Jablíčkář.cz.

Káble, ktoré predáva IKEA majú spomínanú certifikáciu MFi, ktorá zaručuje, že budú fungovať so zariadeniami od Apple. 1,5-metra dlhé káble stoja 7,99 € (Lightning), resp. 3,99 € (USB C, micro-USB), čo je fantastická cena.

Dobrou správou je, že sa už predávajú aj na Slovensku. IKEA na sklade však hlási len obmedzený počet kusov. IKEA na nové produkty láka hlavne väčšou dĺžkou a textilným povrchom, vďaka čomu sú odolnejšie a subjektívne aj krajšie.

TIP REDAKCIE
POZOR: Slováci čelia podvodným hovorom. Ak vám zavolá číslo s touto predvoľbou, nevolajte späť!