Ovládač s vlastným displejom od DJI

Nový diaľkový ovládač pre dron DJI Mavic 2 má displej s 5,5″ uhlopriečkou

Renomovaný výrobca dronov vyrukoval so samostatným diaľkovým ovládačom pre jeho prémiové kúsky DJI Mavic 2.

Renomovaný výrobca dronov vyrukoval so samostatným diaľkovým ovládačom pre svoje prémiové kúsky DJI Mavic 2. Samostatným preto, lebo po novom už nepotrebuje asistenciu nášho smartfónu. To znamená, že má zabudovaný zobrazovací panel, bez ktorého by to jednoducho nešlo.

Čo sa týka konštrukčného prevedenia, tak pripomína klasické ovládače, pretože dostal tie isté hardvérové tlačidlá aj páčky. Jediným dobre badateľným rozdielom je snáď iba absencia priestoru, kam sa dočasne zasúva mobilný telefón. Namiesto neho tam zabudovali 5,5-palcový displej v bohato postačujúcom Full HD rozlíšení a s poriadne vysokým jasom.

Plne nabitá batéria vraj vydrží poskytovať elektrickú energiu približne 2 a pol hodiny nepretržitého používania, píše TechCrunch.

Má Android

Dostupné informácie tvrdia ale aj to, že toto samostatné elektronické zariadenie poháňa operačný systém Android. Nikoho teda asi potom neprekvapí prítomnosť podpory pre aplikácie DJI Go 4 alebo DJI Pilot, pričom spolupracuje i so softvérom od tretej strany.

Nový diaľkový ovládač z dielne spoločnosti DJI je k dispozícii od toho istého dňa, kedy bol predstavený. Potenciálni záujemcovia by si mali pripraviť necelých 650 eur, pretože toľko táto dlhšie žiadaná novinka aj stojí. Viac detailov nájdete priamo v e-shope výrobcu.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať