TWS i10

Tieto Bluetooth štuple vyzerajú a hrajú ako Apple AirPods, no nestoja ani polovicu

Robíš si zálusk na parádne bezdrôtové slúchadlá AirPods z dielne kalifornského jabĺčka, no sú príliš drahé?

Robíš si zálusk na parádne bezdrôtové slúchadlá AirPods z dielne kalifornského jabĺčka, no sú príliš drahé? Potom by ťa mohla zaujímať cenovo dostupnejšia alternatíva, ktorá okrem toho, že ich pripomína, ešte aj veľmi dobre hrá.

Štuple TWS i10 toho však zvládnu podstatne viac, než len kvalitnú reprodukciu zvuku. Okrem kvalitného hardvéru dostali ešte aj dotykové ovládanie alebo sú veľmi intuitívne. Stačí ich iba vytiahnuť z prenosnej krabičky s vlastnou batériou a USB C portom, v smartfóne zapnúť Bluetooth a zariadenia následne spárovať. Od tej chvíle je všetko pripravené do ostrej akcie.

TWS i10
TWS i10 (FOTO Marek Urban)
TWS i10
TWS i10 (FOTO Marek Urban)

Musím uznať, že som zostal milo prekvapený. Nečakal som od tohto kvalitne prevedeného modelu s podstatne nižšou cenovkou až tak skvelý výkon. Z prítomných reproduktorov ide čistý zvuk, sú počuť výrazné basy a za pochvalu stojí aj samotná ergonómia, pretože konštrukcia netlačí, ani nereže.

Slúchadlá AirPods štýl TWS i10 nájdeš v ponuke e-shopu mp3.sk.

Ešte lacnejší model

Ak ti príde ich cena príliš vysoká, tak existuje ešte model 7-TWS, ktorý je podstatne lacnejší. Vyzerá ale takmer identicky, pričom i on ponúka prenosnú krabičku so zabudovaným akumulátorom, prostredníctvom ktorej prebieha nabíjanie slúchadiel.

Používateľ má k dispozícii 3 až 4 hodiny prehrávania hudby, respektíve telefonovania, a to vrátane notifikačných LED svetiel, aby mal prehľad o množstve šťavy v hlavnom akumulátore. Nabíjanie prebieha cez prítomný microUSB port a trvá od 1 do 2 hodín.

Lacné Bluetooth slúchadlá 7-TWS nájdeš v ponuke e-shopu mp3.sk.

7-TWS (FOTO Marek Urban)
7-TWS (FOTO Marek Urban)

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať