Ruský robot Boris mal byť najpokročilejší: Vykľul sa z neho muž v prezlečení

Mal to byť najpokročilejší robot na svete, pýcha Ruska. V ruskej televízii sa objavil robot Boris, ktorý mal byť podľa Russia-24 jeden z najpokročilejších robotov na svete.

Mal to byť najpokročilejší robot na svete, pýcha Ruska. V ruskej televízii sa objavil robot Boris, ktorý mal byť podľa Russia-24 jeden z najpokročilejších robotov na svete. V programe ho poriadne vychválili a dokonca prezradili, že robot vie aj tancovať a vraj mu to celkom ide.

Niektorým divákom sa to však nepozdávalo, až nakoniec našli dôkaz o tom, že Boris nie je skutočný. Teda, aby sme boli presnejší, skutočný je, akurát to nie je robot ale muž prezlečený za robota.

Tematike sa venoval aj ruský web TJournal, ktorý sa problém pozrel skepticky. Pýtal sa otázky ako „Kde sú jeho senzory? A prečo je robot tak akurát veľký, že by sa doň zmestil dospelý muž?“. Dobré otázky, ktoré majú jedinú odpoveď.

Na sociálnej sieti sa okamžite objavilo niekoľko dôkazov o tom, že robot Boris je viac humanoidný než sa mohlo zdať.

TIP REDAKCIE
Samsung predstavil Galaxy Z Flip 3 Bespoke, u nás sa však predávať nebude

Celý oblek má vyrábať spoločnosť Show Robots a volá sa „Alyosha the Robot“.

Nakoniec už Borisa nemohli tajiť, a tak spoločnosť MBKh Media na sociálnej sieti zverejnila herca prezlečeného za Borisa tesne pred vystúpením.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať