iPhone XR

NÁVOD ako dočasne vyriešiť problém v iOS 12.1.2, skús tieto dva triky

Ako už určite mnohí z vás počuli, Apple vypustil do obehu aktualizáciu iOS 12.1.2, ktorá môže niekomu ovplyvniť korektné fungovanie dát.

Ako už určite mnohí z vás počuli, Apple vypustil do obehu aktualizáciu iOS 12.1.2, ktorá môže niekomu ovplyvniť korektné fungovanie dátového pripojenia. Niektorí majitelia iPhone sa totiž sťažujú, že im po stiahnutí a následnej inštalácii nového balíčka začali robiť problémy.

Jednoducho im prestali fungovať, čo vyústilo do hľadania rýchleho riešenia. Ak teda patríš medzi nich, môžeš skúsiť dva známe triky zo servera tomsguide.com.

Prvým je vypnutie telefonovania prostredníctvom Wi-Fi. Pokiaľ to nefunguje, tak sprav to isté s tlačidlom Enable LTE (povoliť LTE), kde treba iba prepnúť z “Voice & Data” na “Data”. Jedno aj druhé pritom nájdeš na tej istej obrazovke v hlavných nastaveniach iOS smartfónu, ktorej sa hovorí Cellular (mobilné siete).

Treba mať však stále na pamäti, že nejde o oficiálne a ani trvalé riešenie, ale len o dočasnú opravu, s ktorou si musíme vystačiť do sprístupnenia aktualizácie iOS 12.1.3. K tomu by malo dôjsť niekedy v priebehu nadchádzajúcich dní.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Astronauti NASA ostali zavretí v ISS. Mohol by ich usmrtiť vesmírny odpad

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať