Vraj Galaxy S10 Lite

FOTO Takto by mala vyzerať odľahčená vlajková loď Samsung Galaxy S10 Lite

Po uniknutom zábere ochrany displeja Galaxy S10 Lite sme sa dočkali aj rendera, ktorý nám ukazuje, ako by mohla vyzerať odľahčená verzia vlajkovej lode.

Po uniknutom zábere ochrannej vrstvy displeja Galaxy S10 Lite sme sa dočkali aj detailného rendera, ktorý nám ukazuje, ako by mohla vyzerať odľahčená verzia vlajkovej lode. Očakávaný Android smarfón nemá okolo displeja s dierou pre selfie takmer žiadne rámiky.

Všetko teda nasvedčuje tomu, že bude pripomínať nedávno predstavený mid-range kúsok Samsung Galaxy A8s. Nie však úplne. Vďaka čerstvému leaku od Ice universe vieme i to, že dostane badateľne lepší pomer medzi zobrazovacím panelom a prednou stranou konštrukcie. Pôjde predsa o cenovo dostupnejší high-end model.

Drahšie verzie Galaxy S10 dostanú podľa dostupných informácií z technologických kuloárov duálne selfie fotoaparáty, ktoré by mali byť tiež umiestnené priamo v displeji. Okrem Infinity-O panelu sa ale koncom februára dočkáme aj pokročilejšej Infinity Flex alternatívy. Tú ponúkne tiež už netrpezlivo očakávaný model Galaxy F so skladacou konštrukciou.

TIP REDAKCIE
Hráč Forza Horizon 5 si na auto nalepil portrét Kim Čong-una, dostal ban do roku 9999

Nultý deň nadchádzajúceho podujatia Mobile World Congress 2019 sa tak dokopy dočkáme až 4 horúcich high-end noviniek so značkou Samsung, operačným systémom Android, pokročilým hardvérom a úplne novým dizajnom.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať