FOTO: Je toto OnePlus 7 alebo OnePlus s 5G konektivitou?

Pozeráme sa na novinku od OnePlus? Je to možné.

0

Ak si fanúšikom sympatického výrobcu z Číny a už teraz sa tešíš na ich budúcoročnú novinku, máme pre teba dobré správy. Internetom prebehla fotografia z interného mítingu spoločnosti, ktorého sa zúčastnil aj šéf OnePlus, Pete Lau. Je pritom dosť pravdepodobné, že zamestnanec, ktorý zhotovil tento záber, bude čeliť možnému prepusteniu.

Tak či onak, z fotografie je jasné, že OnePlus plánuje drastickú zmenu dizajnu zadnej strany. Fotoaparáty a blesk majú byť uložené v okrúhlom „ostrovčeku“. Zariadenie v prezentácii je červené (leží aj na stole), no spoločnosť vyrobila aj biele prevedenie (v rukách pána úplne vpravo).

Červený prototyp v prezentácii leží na stole. Bielu verziu drží pán vpravo.

Momentálne nie je jasné či ide o OnePlus 7 alebo o 5G model, ktorý má spadať do samostatnej kategórie, resp. radu. K predstaveniu má dôjsť už začiatkom 2019, preto sa dá očakávať, že telefón je už vo finálnej fáze testovania, resp. dolaďovania detailov.

Model s 5G konektivitou má byť o 100 až 200 eur drahší než OnePlus 6T. Dostupný má byť s čipsetom Snapdragon 855 a 5G modemom X50. Rovnaký čipset sa má objaviť aj vo OnePlus 7 s 4G konektivitou, ktorý však dostane modem X24.