FOTO: Je toto OnePlus 7 alebo OnePlus s 5G konektivitou?

Ak si fanúšikom sympatického výrobcu z Číny a už teraz sa tešíš na ich budúcoročnú novinku, máme pre teba dobré správy.

Ak si fanúšikom sympatického výrobcu z Číny a už teraz sa tešíš na ich budúcoročnú novinku, máme pre teba dobré správy. Internetom prebehla fotografia z interného mítingu spoločnosti, ktorého sa zúčastnil aj šéf OnePlus, Pete Lau. Je pritom dosť pravdepodobné, že zamestnanec, ktorý zhotovil tento záber, bude čeliť možnému prepusteniu.

Tak či onak, z fotografie je jasné, že OnePlus plánuje drastickú zmenu dizajnu zadnej strany. Fotoaparáty a blesk majú byť uložené v okrúhlom „ostrovčeku“. Zariadenie v prezentácii je červené (leží aj na stole), no spoločnosť vyrobila aj biele prevedenie (v rukách pána úplne vpravo).

Červený prototyp v prezentácii leží na stole. Bielu verziu drží pán vpravo.

Momentálne nie je jasné či ide o OnePlus 7 alebo o 5G model, ktorý má spadať do samostatnej kategórie, resp. radu. K predstaveniu má dôjsť už začiatkom 2019, preto sa dá očakávať, že telefón je už vo finálnej fáze testovania, resp. dolaďovania detailov.

TIP REDAKCIE
Huawei na Slovensku predstavil herné monitory MateView GT: Prekvapia cenou

Model s 5G konektivitou má byť o 100 až 200 eur drahší než OnePlus 6T. Dostupný má byť s čipsetom Snapdragon 855 a 5G modemom X50. Rovnaký čipset sa má objaviť aj vo OnePlus 7 s 4G konektivitou, ktorý však dostane modem X24.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať