Nový iPad Pro

Apple priznáva: Nový iPad Pro môže byť trošku ohnutý, no je to úplne normálne

Keď si podaktorí zákazníci kalifornského jabĺčka rozbalili úplne nový iPad Pro, zistili, že má mierne ohnutú konštrukciu.

Keď si podaktorí zákazníci kalifornského jabĺčka rozbalili úplne nový iPad Pro, zistili, že má mierne ohnutú konštrukciu. Výrobca na to zareagoval s tým, že ide o úplne normálnu vec, takže si z toho podľa jeho slov netreba robiť veľkú hlavu. Samotnú funkcionalitu drahého iOS tabletu to vraj neovplyvní.

Spoločnosť Apple prezradila túto skutočnosť pre The Verge, pričom za koreňovú príčinu označuje zrejme zle nastavený výrobný proces, kde mala vznikať prehliadnutá fyzická deformácia.

Hliníkové konštrukcie nie sú ale ohnuté úplne všetky. Problém sa týka iba menšieho množstva tohtoročných modelov s obomi veľkosťami uhlopriečok (11″ aj 12,9″ verzia), čo znamená, že proces dali onedlho do poriadku. Preto ho logicky nepovažujú za trvalý nedostatok svojho produktu.

Za všetko vraj môže chladenie kovových a plastových materiálov počas ich produkcie, ktoré neprebiehalo tak, ako by prebiehať malo.

TIP REDAKCIE
Poznámky Alberta Einsteina ku teórii relativity vydražili za rekordnú cenu: Predali sa za 11,6 milióna eur

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať