oneplus

McLaren a OnePlus uzavreli partnerstvo. Uvidíme smartfón v špeciálnej edícii?

Už o pár dní môžeme spoznať špeciálnu edíciu vysoko hodnoteného smartfónu OnePlus 6T, čo naznačuje čerstvo uzavreté partnerstvo s britskou automobilkou McLaren.

Už o pár dní môžeme spoznať špeciálnu edíciu vysoko hodnoteného smartfónu OnePlus 6T, čo naznačuje čerstvo uzavreté partnerstvo s britskou automobilkou McLaren. Táto automobilka pôsobí aj v šampionáte Formule 1.

Podľa slov automobilky spája obe spoločnosti „nadšenie pre rýchlosť“ a výsledok prvej etapy spolupráce odhalia 11. decembra na podujatí Salute to Speed. Konať sa bude v technologickom centre McLaren v Spojenom kráľovstve.

Nie je oficiálne známe, o čo presne ide. Je ale viac ako pravdepodobné, že uvidíme OnePlus 6T v špeciálnej edícii McLaren, ktorý môže byť výnimočný napríklad povrchovou úpravou – farbou Papaya Orange, ktorú má McLaren patentovanú. V URL adrese na webe automobilky sa objavilo spojenie „mclaren-6t”, ktoré dohady sčasti potvrdzuje.

OnePlus 6T
OnePlus 6T

McLaren má rád moderné technológie a podobné partnerstvo už v tomto roku uzavrel. Zo spolupráce s HTC vzišla upravená edícia súpravy pre virtuálnu realitu Vive VR, ktorú dopĺňajú exkluzívne tituly McLaren Garage VR a RFactor 2 McLaren Edition VR. Vďaka nim sa dostanete do stajne automobilky alebo priamo na pretekársky okruh.

TIP REDAKCIE
Podľa Apple má Android 47-násobne vyššie riziko kontaktu s malvérom. Pripisuje to sideloadingu

Sada ale stojí približne 1500 EUR, čiže po nej siahnu skôr nadšenci a skalní fanúšikovia. Zostáva len dúfať, že podobnú cenovku nedostane aj OnePlus 6T McLaren. Teda ak bude skutočne predstavený, na čo sa ale dá spoľahnúť.

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať