dji osmo pocket

Konkurencia pre GoPro? Výrobca DJI dnes predstaví nové zariadenie

Populárny výrobca dronov a príslušenstva DJI o pár hodín otvorí tlačovú konferenciu, ktorá sa koná na pôde amerického mesta New York.

Populárny výrobca dronov a príslušenstva DJI o pár hodín otvorí tlačovú konferenciu, ktorá sa koná na pôde amerického mesta New York. Počas udalosti budú predstavené nové produkty spoločnosti. 

DJI s veľkou pravdepodobnosťou predstaví zariadenie predbežne nazvané ako Osmo Pocket. Má ísť o kompaktnú kameru, ktorá je ale pevne spojená s malým vreckovým stabilizátorom. O čistokrvnú konkurenciu pre GoPro tak úplne nejde, no zariadenie zdieľa rovnakú cieľovú skupinu.

Vďaka prevedeniu by vlogeri, cestovatelia a mnohí iní nadšenci mobilného videa získali extra plynulé a stabilné zábery, ktorými sa pýši práve najnovšia kamera GoPro Hero 7. Integrovaná kamera DJI Osmo Pocket využije 1/2.3-palcový obrazový snímač s rozlíšením 12 Mpx, ktorý si poradí aj so 4K videom pri snímkovaní 60 PFS.

dji
DroneDJ

Pre ovládanie bude prítomný dotykový displej a dobre hmatateľné fyzické tlačidlá na rukoväti stabilizácie. Správu zaznamenaného obsahu pokryje nová aplikácia pre smartfóny s názvom DJI Mimo. Počíta sa so živým vysielaním, aktívnym sledovaním snímaných objektov, režimom pre panorámu alebo časozber.

TIP REDAKCIE
SÚŤAŽ s TECHBYTE: Vyhraj nadupanú kolobežku Navee N65 s dojazdom 65 km v hodnote 649 €!

Zdroje hovoria o cene 399 amerických dolárov. Takmer totožnú cenovku nosí už spomínaná kamera GoPro Hero 7. Oficiálne informácie budú známe dnes vo večerných hodinách.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať