Command & Conquer Red Alert

Držte si klobúky: Legendu Command & Conquer Red Alert čaká hviezdny návrat!

Vývojárske štúdio Electronics Arts oznámilo celému svetu, že pracuje na remasteri celej série legendárnej real-time stratégie Command & Conquer vrátane verzie Red Alert.

Vývojárske štúdio Electronics Arts oznámilo celému svetu, že pracuje na remasteri celej série legendárnej real-time stratégie Command & Conquer vrátane verzie Red Alert. Môžeme sa tešiť na jemné 4K rozlíšenie aj na podporu pre všetky moderné platformy.

Remaster teda čaká 23 rokov starú verziu Tiberian Dawn, ale aj Covert Ops, Counterstrike alebo Aftermath.

Tvorcovia tvrdia, že pôjde o jednu kolekciu bez kontroverzných mikro-transakcií. Všetky spomenuté hry by sme mali byť schopní spustiť na osobných počítačoch a mobilných telefónoch s operačným systémom Android či iOS.

O tomto očakávanom kroku EA sme sa dozvedeli prostredníctvom oficiálnej webovej stránky, kde nám to nadšene oznámil Jim Vessella. S remasterom im vraj pomôžu aj profesionáli zo štúdia Petroglyph Games, informuje Polygon.

Tvorcovia legendy

Príbeh dnes už legendárnej hernej série Command & Conquer odštartoval ešte v roku 1995 pod taktovkou Westwood Studios. Kvitnúcu značku onedlho prevzalo pod svoje krídla štúdio Electronics Arts. Stalo sa tak v roku 1998, kedy okrem iného prevzali i vedenie konkurenčného vývojárskeho štúdia. K jeho úplnému zániku došlo zhruba o 5 rokov neskôr.

TIP REDAKCIE
Apple prekonáva očakávania: GPU v novom M1 Max má viac hrubého výkonu ako PlayStation 5!
Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať