Apple
Apple

Apple údajne premýšľa nad novým spôsobom, akým by svojim zákazníkom umožnil užívať si skvelý obsah, ktorý je už na ceste spolu so streamovacou službou. Tým spôsobom je, samozrejme, vlastné zariadenie typu Chromecast.

Asi najdôležitejšou skutočnosťou je, že tento krok by sa s istotou páčil každému už len preto, lebo zaručí, že si priaznivci jabĺčka nebudú musieť kupovať pomerne nákladný Apple TV set-top box za 219 €.

Výhodné pre obidve strany

Ako sme už však uviedli vyššie, zatiaľ ide len o nápad, ktorý vznikol v hlavách vývojárov. Vytvorenie tohto zariadenia by však bolo výhodné pre obe strany. Ako Chromecast, tak aj Fire TV Stick od Amazonu sú veľmi rozšírené a obľúbené gadgety, takže o popularitu a celkový predaj sa gigant nemusí báť. Zákazníci vždy uvítajú lacnejšiu formu získavania im zdieľaného obsahu. Inak by tomu s istotou nebolo ani v tomto prípade.

TIP REDAKCIE
Google potvrdzuje: Nadchádzajúci Chromecast bude mať Bluetooth a vylepšený príjem Wi-Fi!

Či však tento skvelý nápad ostane len myšlienkou, alebo ho naozaj v budúcnosti uvidíme v hmotnej podobe, nevieme. O každej novinke týkajúcej sa potencionálneho „Apple Chromecastu“ budeme informovať.