Zámok bez kľúča na snímač odtlačkov? Vďaka výraznému zníženiu ceny stojí len 19,40 €!

Moderné technológie sa za posledných rokov dotkli azda všetkých odvetví. Výnimkou nie sú ani klasické zámky, ktoré sme až doteraz odomykali prevažne kľúčikmi.

Moderné technológie sa za posledných rokov dotkli azda všetkých odvetví. Výnimkou nie sú ani klasické zámky, ktoré sme až doteraz odomykali prevažne kľúčikmi. Šikovní výrobcovia však prišli so spôsobom, ako vyriešiť problém neustáleho strácania maličkých kľúčikov. Zámok na odtlačok prsta je tu a vyzerá fantasticky.

Zámok s odomykaním pomocou odtlačkov prstov

Cena: 26,69 € 19,40 € | Kupón: UE2436

Problémy aké môžu priniesť stratené kľúče poznáme asi všetci. Ak sa rozhodnete zamknúť svoj kufor, pivnicu alebo kľudne bicykel, musíte si dávať veľký pozor na to, kam dávate kľúčiky. Vyriešiť to môže zámok, ktorý sa odomyká pomocou načítania odtlačku prsta.

Na zariadenie ich môžete pridať až 10, z toho 2 môžu patriť administrátorom. Jeho 300 mAh batéria ponúka 2-ročnú výdrž v režime stand-by a dokáže zámok odomknúť až 2 500 krát. Slušné parametre, ktoré sú pri takomto druhu zariadenia absolútne nutné. Poteší aj certifikácia IP65, čo znamená, že zámok je prachotesný a odolný voči tryskajúcej vode.

Samotný snímač dokáže odtlačok prsta rozoznať do 300 milisekúnd, takže k veciam sa dostaneš okamžite. Perfektným využitím takéhoto zámku môže byť napríklad uzamknutie batožiny. Predsa len, pri cestovaní sú malé kľúčiky to posledné, na čo by ste chceli dávať pozor.

Dobrou správou je aj cena, ktorá je do 31. októbra znížená na 19,40 €. Bežne pritom stojí 26,69 €. Stačí zadať kupón UE2436 a odoslať objednávku. Treba sa však poponáhľať, akcia končí o pár hodín.

Tento článok vznikol v spolupráci s obchodom CAFAGO.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať