Black Shark 2

Xiaomi Black Shark 2 na krátkom videu: Bliká ako vianočný stromček

Spoločnosť Xiaomi chystá predstaviť (v Q4) novú generáciu hráčskeho smartfónu Xiaomi Black Shark, ktorý bol pritom predstavený len pred asi šiestimi – siedmimi mesiacmi. Vyzerá to, že sa experiment osvedčil.

Spoločnosť Xiaomi chystá predstavenie novej generáciu hráčskeho smartfónu Xiaomi Black Shark, ktorý bol pritom predstavený len pred asi šiestimi – siedmimi mesiacmi. Vyzerá to, že sa experiment osvedčil.

Zaujímavú a zatiaľ úzku kategóriu smartfónov s vlastnosťami, ktoré sú atraktívne pre hráčov mobilných hier založil Razer Phone. Len pred niekoľkými dňami bola predstavená jeho druhá generácia a Xiaomi Black Shark 2 mu preto pomaly stúpa na päty.

Xiaomi Black Shark 2 poženie Snapdragon 845, 8 GB operačná pamäť RAM alebo 128 GB úložisko. Hráčske funkcie zatiaľ nepoznáme, no očakávať môžeme extra chladenie, väčšiu batériu kvôli výdrži a podobne.

xiaomi black shark 2
Prvá generácia Xiaomi Black Shark bola predstavená v apríli tohto roku.

Novinkou bude LED osvetlenie, ktoré rozžiari logo, ale aj postranné časti zariadenia. S podobnou extravaganciou nakoniec vyrukoval aj Razer Phone 2. Ten bude mať oproti konkurencii stále jednu nespornú výhodu – 120Hz displej.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Samsung Jet Bot AI+: Robotický vysávač s očami, ktorý ochráni váš domov

Xiaomi Black Shark 2 sa mihol v krátkom videu, ktoré zobrazuje práve žiarivé farebné LED osvetlenie. Aby sme nezabudli, novinka by mala byť dostupná celosvetovo. Svedčí o tom aj oficiálny web global.blackshark.com, kde sa môžete zaregistrovať pre odber noviniek.

Xiaomi Black Shark 2

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať