The Sims 4 má novinku: Influenceri v ňom vystupujú ako seriózne zamestnanie

Vývojár Maxis teraz predstavuje doplnok, ktorý dovolí hráčom urobiť zo svojich Simíkov slávne osobnosti v populárnom simulátore života.

Simulátor života The Sims 4 od vývojára Maxis stále vylepšuje svoje funkcie a doplnky. Simíci v hre zažívajú mnohé aspekty dennodenného života ako je napríklad pranie bielizne a ďalšie. Teraz Maxis predstavuje doplnok, ktorý dovolí hráčom urobiť zo svojich Simíkov slávne osobnosti.

Expanzia pod názvom Get Famous, alebo Staň sa slávnym, sa zameriava prevažne na prácu influencerov. Podľa spoločnosti, ktorá sa zaoberá ďalším vývojom hry, dopyt po nových kariérách a pracovných pozíciách pre Simíkov rastie. Spoločnosť sa teda zameriava na to, aby hráčom ponúkla čo najlepší zážitok a mnoho nových možností pre preskúmanie. Jednou z nich má byť aj odklonenie sa od bežných zamestnaní a zamerať sa na tie internetové.

The Sims už má svoju vlastnú verziu Instagramu zvanú Simstagram, ktorý umožňuje simíkom fotiť fotografie jedla či domácich miláčikov. Nový doplnok by mal hre dodať niečo na štýl Pinterestu, kde si Simík dokáže spájať štýlové a inšpiratívne obrázky. Pôjde však prevažne iba o obrázky; expanzia teda nebude o vlogovaní, no bude obsahovať sociálne média podobné streamovaniu na Twitchi. Vďaka týmto veciam budú hráči schopní odštartovať virtuálnu slávu ich simíkov.

TIP REDAKCIE
Windows 11 na Macoch s M1? Nemysliteľné sa môže stať realitou

Tím chce, aby cesta Simíkov za ich kariérou influencerov bola cesta ctižiadostivej kariéry, podobne ako dnes u mnohých mladých ľudí. Expanzia má teda slúžiť aj na to, aby zaujala mladších hráčov. “Naším cieľom nie je parodovať ich. To, čo sa v hre snažíme dosiahnuť je predstaviť prácu infuencerov ako serióznu kariéru a skutočný spôsob ako si zarobiť na živobytie.”

Total
11
Zdieľaní
Total
11
Zdieľať