Prichytená pri čine

Samsung žaluje ambasádorku: Namiesto jeho smartfónov používala iPhone

Keďže je miestnou tvárou spoločnosti Samsung, ruske Ksenia Sobchak hrozí za opakované používanie konkurenčného smartfónu celkom mastnú pokutu.

Jeden z ambasádorov juhokórejského giganta má na krku celkom slušné problémy. Keďže je miestnou tvárou spoločnosti Samsung, Ruske Ksenia Sobchak hrozí za opakované používanie konkurenčného smartfónu poriadne mastná pokuta. Nepomohol jej dokonca ani kus papiera.

S tým sa totiž snažila počas interview zakryť svoj prehrešok. Vrchná časť prednej strany mobilného telefónu, kde býva umiestnený ľahko identifikovateľný výrez v displeji, ale i napriek tomu stále trčala. Server Android Authority píše, že s najväčšou pravdepodobnosťou používala minuloročný iPhone X.

Samsung bude vraj od nej prostredníctvom súdu žiadať ešte viac, ako dostala za tento lukratívny kontrakt. Dostupné informácie zo servera The Mirror hovoria o sume vo výške až 1,4 milióna €.

Ruska Ksenia Sobchak sa podobného prehrešku dopustila už viackrát. Až doteraz to však podľa všetkého riešili napomenutím, ktoré, ako máme príležitosť vidieť, príliš nezabralo. Preto prišla na rad tak vysoká pokuta.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Slovenská pošta upozorňuje. Od tohto dátumu už negarantuje doručenie balíkov!

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať