microsoft launcher

Microsoft Launcher môže nadmerne vybíjať batériu, na oprave sa už pracuje

Užívateľské prostredie smartfónu si môžete pretvoriť k obrazu svojmu prostredníctvom niekoľkých, veľmi vydarených spúšťačov tretích strán. Jeden taký má v talóne aj Microsoft a volá sa jednoducho Microsoft Launcher.

Užívateľské prostredie smartfónu si môžete pretvoriť k obrazu svojmu prostredníctvom niekoľkých veľmi vydarených spúšťačov tretích strán. Jeden taký má v talóne aj Microsoft a volá sa jednoducho Microsoft Launcher.

Microsoft neuspel s vlastným operačným systémom pre mobilné zariadenia, no s aplikáciami sa mu v tomto smere darí. Pre platformu Android ich existuje hneď niekoľko. Ak sa spúšťaču z dielne Microsoftu vyhýbate len z princípu, možno je to chyba.

Microsoft Launcher má na konte slušný počet stiahnutí a ešte slušnejšie hodnotenia. Chyby však neobchádzajú ani dobre hodnotený softvér, Microsoft Launcher nevynímajúc. Jeho užívateľom sa v poslednom období mohlo na zariadení objaviť nepríjemné hlásenie o nadmernom využívaní batérie.

Výdrž batérie je pri mobilných zariadeniach citlivou záležitosťou. Každý chce, aby mu smartfón vydržal na jedno nabitie čo najdlhšie. Microsoft Launcher tomu vo svojej poslednej verzii prispievať nemusí.

TIP REDAKCIE
Poznámky Alberta Einsteina ku teórii relativity vydražili za rekordnú cenu: Predali sa za 11,6 milióna eur

microsoft launcher

Podstatné je, že vedúci člen vývojárskeho tímu spoločnosti Microsoft komplikáciu priznal a zároveň uviedol, že „oprava je na ceste“. Tým mal prirodzene na mysli opravnú aktualizáciu, ktorá na seba nebude čakať dlho.

Pokiaľ Microsoft Launcher používate, dočasne ho môžete nahradiť iným riešením, alebo počkať na uvádzanú aktualizáciu, pokiaľ vám teda zvýšená spotreba energie nekomplikuje používanie zariadenia.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať