The Black Masses: Fantasy RPG, kde neexistuje maximálna úroveň?

Ak práve hľadáš kvalitné fantasy RPG, pri ktorom by si dokázal presedieť slušný počet hodín z tvojho voľného času, určite sa mrkni aj na The Black Masses.

Ak práve hľadáš kvalitné fantasy RPG, pri ktorom by si dokázal presedieť slušný počet hodín z tvojho voľného času, tak by si sa mohol aspoň jedným okom mrknúť na titul The Black Masses. Tvorcovia hry, Brilliant Game Studios, práve do sveta vypustili jej prvý gameplay trailer.

Hra, ako ju opísali aj jej samotní tvorcovia, je veľmi ambiciózny projekt s unikátne kvalitnou technológiou vykresľovania davu. The Black Masses bude, ako inak, open world, takže sa nemusíš obávať otravných neviditeľných zábran.

Akčný a zaujímavý príbeh

Príbeh hry sa odohráva, klasicky, v stredoveku. K dispozícii máš 16 štvorcových kilometrov zemského povrchu, na ktorom budeš zabíjať rôzne monštrá a riešiť zaujímavé úlohy, ktoré sú vôdzkou k riešeniu hlavnej zápletky – satanské povstanie. Výbornou správou je aj to, že tvoja postava bude v hre schopná akcií ako je lezenie či parkúr, takže o mobilitu sa naozaj nemusíš báť.

Nechýbajú ani dialógy či inteligentní nepriatelia

The Black Masses sa však môže okrem tohto všetkého pýšiť aj ďalšími vlastnosťami ako je napríklad aj možnosť kooperácie až štyroch hráčov, vizuálny príbeh s prepracovanými dialógmi, inteligentní nepriatelia pohybujúci sa po mape v reálnom čase a dokonca aj neexistujúca maximálna úroveň.

TIP REDAKCIE
Microsoft zháňa expertov, zrejme chce vyvinúť vlastný čipset

Smutnou správou však je, že TBM sa s istotou nedočkáme tento rok. Vydanie je zatiaľ naplánované na 2019.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať