Galaxy S8

Super slow-mo videá a AR Emoji získava aj Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+

Po tom, ako sa minulý týždeň objavila aktualizácia pre Samsung Galaxy Note 8, prichádzajú totožné vylepšenia aj do skôr predstavených vlajkových lodí.

Po tom, ako sa minulý týždeň objavila aktualizácia pre Samsung Galaxy Note 8, prichádzajú totožné vylepšenia aj do o niečo skôr predstavených vlajkových lodí, Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+.

Aktualizácia pre Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ obsahuje hlavne septembrovú bezpečnostnú záplatu, ale aj nové možnosti pre snímanie super spomalených videí a emoji v rozšírenej realite.

Aktualizácia má približne 533 MB a šíri sa po Európe medzi tými verziami zariadení, ktoré poháňa čipset Exynos. Update sa šíri postupne v tzv. dávkach, čiže naň treba jednoducho ešte krátky čas počkať.

Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8

Super Slow-mo videá budú vo vlajkových lodiach z roku 2017 mierne okresané. Minulý týždeň nebolo úplne jasné, s akými parametrami môžeme počítať. Kým Samsung Galaxy S9 a S9+ snímajú video pri 960 PFS 0,2 sekundy, Galaxy Note 9 zvládne pri rovnakom snímkovaní záznam dlhý 0,4 sekundy.

TIP REDAKCIE
Elektromobil od Xiaomi? Výroba sa rozbehne v roku 2024

Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8+ si musia vystačiť s nižším snímkovaním 480 PFS pri HD 720p kvalite. 960 FPS to síce nie je, ale pre pekne spomalené zbery by to malo stačiť.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať