Samsung predstavil Galaxy J4+ a Galaxy J6+

Samsung sa na jeseň poriadne rozohnil. Po tom ako predstavil nový Galaxy A7 (2018) na scénu prichádza dvojica zariadení Galaxy J4+ a Galaxy J6+.

Samsung sa na jeseň poriadne rozohnil. Po tom, ako predstavil nový Galaxy A7 (2018), na scénu prichádza dvojica zariadení spadajúcej do najnižšieho radu Galaxy J. Do obchodov mieria zariadenia Galaxy J4+ a Galaxy J6+. A toto všetko ponúkajú.

Samsung Galaxy J4+

Ako je už jasné z názvu zariadenia, pôjde o najnižšie postavený model v rade Galaxy J. Novinka meria 49 x 161 x 7,9 mm a váži 178 gramov. Jej základ tvorí 6,0-palcový IPS displej s pomerom strán 18,5:9.

Zadnú stranu zdobí 13 Mpx fotoaparát (f/1.9), ktorý na prednej strane dopĺňa 5 Mpx selfie kamera (f/2.2). Telefón je vybavený microUSB konektorom, cez ktorý dobijete jeho 3 300 mAh batériu.

Zariadenie poháňa štvorjadrový procesor Snapdragon 425 s jadrami o takte 1.4 GHz, ktorému pomáhajú 2 GB operačnej pamäte RAM. Multimédiá si môžeš uložiť na 16 GB úložisko, ktoré je pomocou microSD karty rozšíriteľné o 512 GB. O zabezpečenie sa stará skener tváre. Medzi senzormi konečne nájdeme aj snímač okolitého osvetlenia, vďaka čomu bude aj jéčko schopné automaticky regulovať jas displeja.

Novinka bude dostupná koncom septembra za 179 €ružovom, zlatom a čiernom prevedení.

Samsung Galaxy J6+

Samsung Galaxy J6+ má o niečo bohatšiu výbavu. Dizajn aj konštrukčné spracovanie je veľmi podobné. Líšia sa prevažne v zadnej strane, keďže pri Galaxy J6+ už nájdeme duálny fotoaparát zložený z 13 Mpx a 5 Mpx senzorov. Prednú stranu zdobí selfie kamera s väčším, až 8 Mpx rozlíšením.

Zariadenie poháňa štvorjadrový procesor Snapdragon 4253 GB operačnej pamäte RAM. Pripraviť sa môžete aj na dvojnásobnú kapacitu úložiska (32 GB), ktoré opäť môžete rozšíriť pomocou microSD karty.

TIP REDAKCIE
Samsung Galaxy A7 (2018) oficiálne: Prvý Samsung smartfón s trojitým fotoaparátom je tu!

V porovnaní s Galaxy J4+ je v Galaxy J6+ prítomný aj snímač odtlačkov prstov, ktorý je vstavaný do bočného tlačidla pre vypínanie a zapínanie zariadenia.

Samsung Galaxy J6+ sa na slovenskom trhu bude od konca septembra predávať za 229 €. Dostupný bude v čiernom, sivom a červenom prevedení.

Total
11
Zdieľaní
Total
11
Zdieľať