Len pre šialencov: Vyhodil by si cez 2 tisícky na tento kryt pre iPhone XS?

K drahému iPhonu treba drahý kryt. Týmto heslom sa zrejme riadila aj spoločnosť Gray, ktorá je známa pre svoje neskutočne drahé, ale za to elegantné a štýlové kryty pre telefóny.

K drahému iPhonu treba drahý kryt. Týmto heslom sa zrejme riadila aj spoločnosť Gray, ktorá je známa pre svoje neskutočne drahé, no elegantné a štýlové kryty pre telefóny.

Tentokrát sa spoločnosť zamerala na čerstvo predstavený iPhone XS, ktorého cena sa pohybuje okolo 1 600 eur za 512 GB model. Avšak v porovnaní s krytom Alter Ego Aurora, ktorý stojí nemalých 2 371 eur, vyzerá cena iPhonu XS ako poriadna zľava. Neskutočne nákladný obal má však aj lacnejšieho mladšieho brata, ktorý stojí “len” 1 250 eur a nesie názov Alter Ego Titanium.

Podľa spoločnosti Gray ti tento kryt spraví z tvojho iPhone XS “objekt plný sily a tajomstiev”.

Kryt svoj účel spĺňa

Obal svojou konštrukciou chráni telefón na všetkých štyroch hranách a samozrejme aj na zadnej strane, kde v prípade pádu oddeľuje iPhone od zeme mohutné “X-ko”.

TIP REDAKCIE
POZOR: Slovákom chodí mimoriadne nebezpečný email. Môžete prísť o tisíce! (FOTO)

To však nie je všetko. Výrobca v prípade záujmu ponúka možnosť vygravírovať meno kupujúceho, teda pokiaľ je daný človek ochotný priplatiť si ďalších 30 eur.

Keby ste mali zbytočných 2 371 €, išli by ste do toho?

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať