Upozornenia cez web

Instagram cez webový prehliadač začal podporovať notifikácie

Instagram, jedna z najpopulárnejších sociálnych sietí na svete, začal v internetových prehliadačoch podporovať už dlhšie žiadané upozornenia.

Instagram, jedna z najpopulárnejších sociálnych sietí na svete, začal v internetových prehliadačoch podporovať už dlhšie žiadané upozornenia. Používateľ tak bude po novom v obraze aj bez toho, aby sa spoliehal na mobilnú aplikáciu.

Keď mu totiž niekto lajkne fotografiu, dá mu o tom vedieť i sám počítač, nielen smartfón. Aktivácia funkcionality nastane po potvrdení automaticky zobrazovanej ponuky. Pop-up okno tvorí stručná otázka a dve možné odpovede. Ak po upozorneniach netúžite, stačí stlačiť spodné tlačidlo. A ak si to náhodou medzičasom rozmyslíte, v nastaveniach to veľmi rýchlo napravíte.

Medzi podporované internetové prehliadače patrí Chrome od Google, SafariFirefox, informuje The Verge.

Upozornenia, samozrejme, fungujú aj vtedy, keď navštevujete Instagram prostredníctvom internetového prehliadača v mobilnom telefóne. Aj v takom prípade vás čaká rovnako vyzerajúce pop-up okno s tou istou otázkou a s tými istými odpoveďami. Stačí len navštíviť web instagram.com.

TIP REDAKCIE
Samsung vydal Expert RAW, novú aplikáciu pre Galaxy S21 Ultra
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať