huawei

Huawei predstaví nové bezdrôtové slúchadlá, ktoré vyzerajú ako Apple AirPods

Huawei predstavenie vlajkového modelu Mate 20 pro ozvláštni aj novým príslušenstvom. Tentokrát nemáme na mysli niekoľkokrát spomínanú bezdrôtovú nabíjačku. Mali by to byť bezdrôtové slúchadlá Huawei Freebuds 2 Pro, ktoré ako keby vypadli z oka Apple AirPods.

Huawei predstavenie vlajkového modelu Mate 20 Pro pro ozvláštni aj novým príslušenstvom. Tentokrát nemáme na mysli niekoľkokrát spomínanú bezdrôtovú nabíjačku. Mali by to byť bezdrôtové slúchadlá Huawei Freebuds 2 Pro, ktoré akoby vypadli z oka Apple AirPods.

Huawei Freebuds 2 Pro sa na Apple AirPods nepodobajú. Rovno vyzerajú ako Apple AirPods. Teda, ak sa spoľahneme na čerstvé fotografie a informácie spoľahlivého „donášača“ menom Roland Quandt z winfuture.de.

Zatiaľ netušíme akú kvalitu reprodukcie alebo výdrž na jedno nabitie môžeme očakávať. To isté platí aj o prípadnej cene nového produktu. Zaujala ale fotografia, ktorá zobrazuje zatiaľ oficiálne neexistujúce slúchadlá Freebuds 2 Pro na bezdrôtovej nabíjačke a na samotnom smartfóne Mate 20 Pro.

huawei freebuds 2 pro
Roland Quandt, winfuture.de

Puzdro slúchadiel sa tak s najväčšou pravdepodobnosťou bude dať dobíjať bezdrôtovo, čo nie je všetko. Bezdrôtovo by sme ho mohli dobíjať aj priamo zo smartfónu. Stačilo by preto puzdro položiť na jeho zadnú stranu.

TIP REDAKCIE
Spoločnosť Nothing to roztočí: Budúci rok príde s prvým smartfónom!
bezdrotove sluchadla
Roland Quandt, winfuture.de

Takáto odvážna inovácia je skôr špekuláciou ako skutočne očakávanou funkciou. V každom prípade Huawei niečo chystá a my si na to určite posvietime.

Total
24
Zdieľaní
Total
24
Zdieľať