Fotoaparát na iPhone XS porovnali s rok starým Google Pixel 2. Pixel s prehľadom vyhral

Ak ste si podobne ako my pozreli prezentáciu Apple, určite ste si všimli, že jej veľkú časť tvorilo predstavovanie nových funkcií fotoaparátu na iPhone XS.

Ak ste si podobne ako my pozreli prezentáciu Apple, určite ste si všimli, že jej veľkú časť tvorilo predstavovanie nových funkcií fotoaparátu na iPhone XS. Dáva to predsa zmysel, všetky high-end smartfóny by mali mať poriadnu foto výbavu, ktorá je často najväčším predajným bodom.

Na internete sa v posledných dňoch objavili prvé recenzie, ktoré nám jedna po druhej prezrádzajú, aké kvalitné sú fotoaparáty v nových iPhonoch. Mnohé z nich sa však zhodli, že fotoaparát na iPhone XS dobrý je, no na fotoaparát na Google Pixel 2 zatiaľ nemá.

TIP REDAKCIE
EÚ prichádza s novou smernicou: Poistenie zrejme bude povinné aj pre výkonnejšie elektrické kolobežky

Pre Apple to vôbec nie je dobrá správa. V recenziách sa totiž porovnávala absolútna novinka so zariadením, ktoré bolo predstavené v roku 2017 a toto zariadenie nakoniec vyhralo. Zhodli sa redaktori z The Verge, Tom’s Guide a ďalší.

TIP REDAKCIE
Sony chce žalovať firmu, ktorá predáva bočné kryty na PlayStation 5

Nový Google Pixel 3 bude predstavený už 9. októbra na udalosti v New Yorku. Uvidíme, čo si pre nás Google pripravil tento rok. Zároveň sme zvedaví na recenzie, ktoré po spustení predaja vzniknú. Sami sa pokúsime získať vzorky oboch smartfónov, ktoré veľmi radi porovnáme aj s Huawei Mate 20 Pro či Galaxy Note 9.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať