VIDEO: Pozri si prvú ukážku prichádzajúcej hororovky Silver Chains!

Nová hororovka, ktorý by mala doraziť na konzoly Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch, ako aj na PC, sa teší svojmu prvému traileru.

Nová hororovka, ktorý by mala doraziť na konzoly Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch, ako aj na PC, sa teší svojmu prvému traileru. Nechýba v ňom desivá atmosféra a samozrejme ani hracia skrinka.

Príbeh

Príbeh hry nebude nijak extrémne komplikovaný. Po záhadnej autohavárii sa Peter (postava, za ktorú hráš), prebudí v opustenom sídle nachádzajúcom sa v Anglicku. Po miernom prieskume však Peter zistí, že sa v sídle nenachádza len on. Tvojou úlohou je dostať sa z tohto prekliateho miesta, pričom postupne odhalíš aké hrozné veci sa v areáli odohrali. To však ani zďaleka nie je to najhoršie, čo ťa čaká.

Cesta von nebude jednoduchá. Počas svojej desivej púte budeš musieť premýšľať a pedantne zvažovať každý tvoj krok, keďže zlo, ktoré s tebou zdieľa tento fantasticky-hororový zážitok, ťa môže kedykoľvek dobehnúť.

Nástupca Amnesie a Outlastu?

Pokiaľ si vášnivým fanúšikom hororoviek, hra ti môže popisom príbehu a aj trailerom pripomínať známe tituly ako Amnesia či Outlast. Keďže však boli tieto dve hry naozaj veľmi úspešné, niet sa čo čudovať, že aj Headup Games v spolupráci s Cracked Heads Games chcú do tohto žánru prispieť svojim kúskom.

TIP REDAKCIE
Remaster GTA 3, Vice City a San Andreas: Dátum vydania a systémové požiadavky

Hra Silver Chains by mala doraziť už budúci rok.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať