Facebook zrejme stihne predstaviť svoje zariadenia pre videochat ešte tento mesiac!

Je to oficiálne. Facebook už budúci týždeň predstaví svoje dlho očakávané zariadenie s názvom Portal. Tejto novinky sme sa údajne mali dočkať už skôr, no opozdila sa kvôli problémom, ktorých si spoločnosť v poslednej dobe narobila až až.

Je to oficiálne. Facebook už budúci týždeň predstaví svoje dlho očakávané zariadenie s názvom Portal. Tejto novinky sme sa údajne mali dočkať už skôr, no oneskorila sa kvôli problémom, ktorých si spoločnosť v poslednej dobe narobila až až.

Všetky fiaska Facebooku však teraz necháme tak a vrátime sa späť k Portalom. Prečo množné číslo? Gigant totiž plánuje predstaviť nie jeden, ale rovno dva modely nového zariadenia. Väčší z nich by mal údajne stáť okolo 340 eur, zatiaľ čo menší by ťa mal vyjsť približne o stovku menej. Obidva gadgety budú schopné prehrávať hudbu a videá, dokážu zobraziť najaktuálnejšie novinky, recepty a mnoho, mnoho ďalšieho.

Facebook myslel aj na bezpečnosť

Portaly budú mať širokouhlé AI kamery, ktoré budú schopné sledovať každý tvoj krok, vďaka čomu budeš môcť chatovať s priateľmi či rodinou aj popri upratovaní alebo popri iných aktivitách, kedy telefón nebudeš môcť držať v ruke. A práve v tomto bode nastáva problém. Mnoho ľudí Facebooku už jednoducho tak úplne neverí a obáva sa neželaného sledovania. Toho sa však naozaj nemusíš báť, keďže kameru môžeš po ukončení hovoru jednoducho zakryť krytkou.

TIP REDAKCIE
VIANOCE 2021: Orange ukázal vianočnú ponuku. Toto všetko sa mení!

Presných informácií ohľadom ceny, dizajnu a proporcií sa však, ako už bolo spomenuté, dočkáme až budúci týždeň.

Total
25
Zdieľaní
Total
25
Zdieľať