Jednoducho bomba! Priemyselný dizajnér modernizoval Tesla Model S

Dizajn luxusného sedanu Model S z dielne americkej Tesly prešiel modernizáciou. Nie však oficiálnou.

Dizajn luxusného sedanu Model S z dielne americkej Tesly prešiel modernizáciou. Nie však oficiálnou, pretože za ňou nestoja dizajnéri z radov výrobcu, ale niekto, kto s ním nemá vôbec nič spoločné. Ide iba o nadaného fanúšika.

Jeho čerstvé diela vyššie spomínaného elektromobilu vrátane kôpky ďalších nájdete v Instagram profile pod nickom emrEHusmen. Vynovenú karosériu je vidieť z viacerých uhlov pohľadu a nezabudol, samozrejme, ani na interiér, kde je taktiež čo chváliť. Po novom vyzerá ešte viac futuristicky, pribudlo v ňom zopár malých displejov a ten hlavný pozostáva zo zaobleného panelu.

Čo sa týka dizajnu, karoséria dostala aerodynamickejšie prevedenie, agresívnejší tvar a mierne hranatejšie krivky s badateľne väčším množstvom detailov. Dá sa povedať, že pripomína nový Tesla Roadster 2, čo by bolo i celkom logické. Je to ale aj reálne?

TIP REDAKCIE
Markíza Krimi: Čo bude vysielať a kedy presne začína?

Zmena je už známa

O podobnej modernizácii dizajnu sme už čo-to počuli. Išlo však iba o interiér elektromobilu Model S a SUVčka Model X, ktorý by mal podľa dostupných informácií prísť na rad niekedy v treťom štvrťroku 2019. Spoločnosť Tesla ich tak chce udržať konkurencieschopné až do roku 2021, kedy prebehne ďalšia modernizácia. Očakávať preto možno i inovačnú zmenu karosérie.

FOTO emrEHusmen via Electrek.co
FOTO emrEHusmen via Electrek.co
FOTO emrEHusmen via Electrek.co