Tento hi-tech smartfón bude mať otáčací displej a až 15x optický zoom!

Spoločnosť Turing Robotics to po neúspešných príchodoch avizovaných smartfónov nevzdáva. A to i napriek tomu, že má za sebou bankrot.

Spoločnosť Turing Robotics to po neúspešných príchodoch avizovaných smartfónov nevzdáva. A to i napriek tomu, že má za sebou bankrot. Jej nové plány súvisia s ďalším mobilným telefónom, ktorý tentokrát vyzerá ako tradičná vyklápačka.

Má však podstatne pokročilejšiu konštrukciu, pretože vyklopený zobrazovací panel možno otáčať do takmer každého jedného uhla. Zatiaľ sme sa ale dostali iba k vizuálnemu konceptu. Niečo také ako funkčný prototyp teda ešte neexistuje, píše server DigitalTrends. Preto máme právo byť maximálne skeptickí.

HubblePhone, ako ho nazýva potenciálny výrobca, by mal mať dokopy až dva displeje, mal by stáť neľudsky veľa peňazí a ak pôjde všetko podľa plánov, na pultoch ho nájdeme okolo roku 2020. Na oficiálne predstavenie si teda ešte nejaký ten rok určite počkáme, takže sa toho môže ešte celkom dosť zmeniť.

TIP REDAKCIE
Konkurent pre Galaxy Z Flip 3? Huawei má chystať cenovo dostupnejšiu skladačku

Zatiaľ vieme o hlavnom fotoaparáte, ktorý vraj neponúkne dvojnásobný a ani trojnásobný, ale až 15-násobný optický zoom. A to znamená brutálne priblíženie záberu bez straty kvality.

via DigitalTrends

Výkon zrejme dostane na starosti Snapdragon 855. Nebude na to však sám. S výkonom mu totiž pomôže ďalší prítomný čipset Snapdragon 855. A niečo také ako dva high-end čipsety v jednom smartfóne tu veru ešte nebolo.

Ako sme už ale spomínali, treba to všetko brať s určitou rezervou. Ide predsa o Turing Robotics.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať