Galaxy Note 9

Samsung na Slovensku spúšťa predaj high-end novinky Galaxy Note 9

Len nedávno predstavený Android smartfón Galaxy Note 9 je od dnešného dňa na pultoch slovenských obchodov.

Len nedávno predstavený Android smartfón Galaxy Note 9 je od dnešného dňa na pultoch slovenských obchodov. Potenciálni záujemcovia majú k dispozícii 128 GB verziu, a to aj v trendy vyzerajúcom modrom prevedení Ocean Blue so žltým elektronickým perom S Pen.

Odporúčaná cenovka dosahuje 999 eur a na výber je aj Midnight Black, čiže čierna. Za 1 349 eur je zase v ponuke špeciálna edícia s inteligentnými hodinkami Galaxy S3 Frontier, ktorú nájdete buď v ponuke obchodu Alza.sk alebo priamo v e-shope obchod-samsung.sk. Najdrahšia verzia smartfónu s až 512 GB úložiskom vychádza na 1 249 eur, bude však k dispozícii až v priebehu nadchádzajúceho septembra.

Nový Samsung Galaxy Note 9 tento rok vyniká najmä svojím výrazne vylepšeným perom. S Pen po novom dostal bezdrôtovú konektivitu Bluetooth, čo otvára bránu novým funkcionalitám. Používateľ môže s jeho pomocou ovládať prezentácie, prepínať pesničky alebo cvaknúť špičkovú selfie.

Galaxy Note 9
Galaxy Note 9 (FOTO Lukáš Zachar)

Čo sa týka technickej špecifikácie, tak výkon zabezpečuje hi-tech čipset Exynos 9810 Octa, ktorému asistuje buď 6 alebo 8 GB operačná pamäť RAM. Prednú stranu konštrukcie pokrýva až 6,4-palcový AMOLED panel s hustotou pixelov cez 500 ppi a podporou pre HDR. To dá obrazu pred nami pestrejšie farby vrátane širšej palety svetla. Elektroniku tu tentokrát drží pri živote až 4 000 mAh batéria, takže by mala vydržať jeden poriadne náročný deň. Rýchle aj bezdrôtové nabíjanie je samozrejmosťou.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať